Jak prowadzić fanpage

Spread the love

Prowadzenie fanpage w mediach społecznościowych jest współcześnie obowiązkowe z punktu widzenia profesjonalizmu firmy i prób dotarcia do szerszego grona klientów.

Skutecznie prowadzenie fanpage wymaga przede wszystkim jasnego określenia grupy docelowej i dostosowania strategii prowadzenia facebooka do jej potrzeb. Inne bowiem treści będziemy zamieszczać, jeśli naszym celem jest popularyzacja danej marki lub zwiększenie zasięgu jej oddziaływania, a zupełnie inne, kiedy chodzi nam o zwiększenie sprzedaży. Sposób prowadzenia fanpage różni się też w zależności od produktu, który chcemy sprzedać. Istnieje jednak kilka żelaznych zasad, które powinien wziąć sobie do serca, każdy admin. Po pierwsze ilość postów nie powinna przekraczać jednego maksymalnie dwóch dziennie. W innym przypadku zostaniemy przez użytkowników uznani za spamera, a nasz profil szybko zostanie wyciszony. Treść postów powinna zmuszać użytkowników do jak najszerszego udostępniania pożądanej treści, a przekaz nie powinien narażać firmy na śmieszność lub kpiny.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

Jestem wschodzącą gwiazdką sceny marketingowej, na tym blogu będę dzielił się z Wami moją wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich kliku miesięcy. Dodajcie stronę do ulubionych i odwiedzajcie codziennie.

Social Profiles

Facebook