Żelazne zasady prowadzenia fanpage na FB

Spread the love

Prowadzenie fanpage na Facebooku –  www.studiogo.pl  wymaga od administratora przestrzegania kilku żelaznych reguł, które pozwolą zachować styl oraz jakość zarządzanego profilu.

 

Prowadzenie Facebooka to przede wszystkim wzorcowa komunikacja z użytkownikami i odpowiadanie na ich prośby czy zapytania w możliwie jak najszybszym czasie. Korespondencja powinna być utrzymana w tonie kulturalnym i grzecznym. Użytkownik zadający pytanie o produkt, który jest reklamowany za pośrednictwem profilu, musi uzyskać na tyle satysfakcjonującą odpowiedź, aby nie został zmuszony do poszukiwania informacji gdzie indziej. Tylko w tym przypadku, profil spełni swoje zadanie, jako wygodne i dostępne źródło informacji. Sam profil powinien być prowadzony w sposób schludny. Poprzez to sformułowanie rozumiemy konieczność, natychmiastowego usuwania, wszelkiego spamu, informacji niezwiązanych z tematyką profilu oraz fałszywych promocji wykorzystujących popularność naszego fanpage. Reguły też dotyczą zarówno komentarzy od użytkowników, jak i aktywności administratora.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

Jestem wschodzącą gwiazdką sceny marketingowej, na tym blogu będę dzielił się z Wami moją wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich kliku miesięcy. Dodajcie stronę do ulubionych i odwiedzajcie codziennie.

Social Profiles

Facebook