Ile kosztuje strona internetowa

Spread the love

ile kosztuje strona internetowa

 

Ile kosztuje strona internetowa lub ile tak naprawdę kosztować powinna? Pytanie, które zadaje sobie każdy początkujący przedsiębiorca, która stoi przed koniecznością uruchomienia witryny internetowej.

Wartość strony www nie jest prosta do oszacowania. Na jej cene składa się wiele czynników, które mogą być indywidualnie wyceniane przez agencje reklamową. Jeśli mielibyśmy ogólnie rozbić koszty strony internetowej na cześci pierwsze należy wyszczególnić: CMS – czyli system zarządzania treścią. Za wygodną aktualizacje strony należy liczyć się z kosztem od 1000 do 1500 zł. Kolejnym czynnikiem, który ma wpływ na to ile kosztuje strona internetowa jest to czy wybierzemy indywidualny projekt czy zdecydujemy się pracować na gotowym szablonie – tak zwanym templacie. Projekt przygotowany specjalnie dla nas to wydatek rzędu 2000 zł a gotowy teplate najczęściej nie powinien przekroczyć kwoty 1000 zł.

ile kosztuje strona internetowa

Wpływ na cenę strony internetowej będzie taż miał jej stopień rozbudowania, czyli to ile będzie posiadała zakładek. Przyjęło się, że koszt strony internetowej nie powinien być niższy niż 1500zł, górną granice określa jedynie stopień jej rozbudowania.

Więcej na – http://www.studiogo.pl/ile-kosztuje-strona-internetowa/ 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

Jestem wschodzącą gwiazdką sceny marketingowej, na tym blogu będę dzielił się z Wami moją wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich kliku miesięcy. Dodajcie stronę do ulubionych i odwiedzajcie codziennie.

Social Profiles

Facebook