Prowadzenie fanpage

Spread the love

Prowadzenie fanpage Gdańsk
—–
Prowadzenie fanpage i samo prowadzenie Facebooka wydaję się zajęciem łatwym i stosunkowo wdzięcznym. Jednak aby zdystansować konkurencje i stworzyć czytelny i atrakcyjny profil, trzeba się trochę postarać.

Zacznijmy od researchu. Dowiedzmy się, jak działa nasza konkurencja, jakie treści umieszcza i gdzie popełnia błędy. Musimy też ustalić naszą grupę docelową, do której kierować będziemy komunikat. Dzięki temu będziemy mogli lepiej dobrać język, którym będziemy się komunikować z użytkownikami oraz opracować charakter postów, jakie będziemy zamieszczać. Zupełnie inaczej prowadzi się bowiem fanpage, który ma być jednocześnie wizytówką danej firmy, a inaczej ten, gdzie poruszać będziemy choćby tematy społeczno – polityczne. Aby się wyróżnić na tle innych, podobnych nam profili, musimy działać kreatywnie i zmusić naszych użytkowników do aktywności. Można to uczynić za pośrednictwem postów, które wymagają od lajkujących reakcji, czy tworzenia sond, w których będą oni musieli oddać głos, aby wziąć na przykład udział w konkursie z nagrodami.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

Jestem wschodzącą gwiazdką sceny marketingowej, na tym blogu będę dzielił się z Wami moją wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich kliku miesięcy. Dodajcie stronę do ulubionych i odwiedzajcie codziennie.

Social Profiles

Facebook